Slečna Abigail


Adresa: Římská 45, Praha 2
Štítky: Komedie

Hrají: Jitka Asterová, Lukáš Pavlásek

Zábavné divadlo na divadle na stále vděčné téma mileneckých

vztahů. Slečna Abigail je ve skutečnosti vdova, ještě ne tak úplně k zahození, která po smrti svého milovaného manžela pocítila potřebu pomáhat lidem. Celá hra je vlastně přednáškou slečny Abigail na téma, jak úspěšně zvládnout partnerství.

Diváci mohou na jeviště posílat své dotazy a během vystoupení jsou z publika vyzýváni dobrovolníci, kteří na jevišti pomáhají demonstrovat seznamovací a jiné

techniky. Slečna Abigail má švarného asistenta, hispánského mladíka jménem Paco. Během večera neustále vyzvání telefon, což jenom dokazuje, jak úspěšná a žádaná slečna Abigail je. Rad se na ní domáhá jistá Jennifer, která je po rozchodu s Bradem zcela zoufalá.

Slečna Abigail nabrala své rozumy z nesčetných příruček typu

„Jak si získat mladého muže a co s ním pak dělat“, z nichž nejnovější vyšla někdy v 70. letech. S pomocí Paca nám Abigail představuje nejvhodnější způsoby seznámení (jak si přisednout v kavárně a na jaká témata zapřádat hovor – počasí, jídlo, církevní aktivity), radí, jak rozlišit lásku, žádostivost a marnou touhu a jak se dobře vdát a partnera si udržet (poslouchat Partnerské desatero, nesrovnávat s předchozími vztahy).

Všechno běží rychlým tempem a v dobrém rozmaru a nakonec, jak jinak, Paco vyzná slečně Abigail lásku a kus vrcholí happy endem. Estrádní hra byla s velkým úspěchem uvedena v červnu 2010 ve floridském David A Straz Jr Center For Performing Arts.

Akce na mapě

o I V m n

Doprava

Řekněte nám název zastávky nebo ulice odkud chcete vyrazit a my vám ukážeme nejlepší dopravní spojení.

© 2015 GoOut s.r.o.