Yonderboi + Narcotic Fields


Adresa: Kubelíkova 27, Praha 3
Štítky: Elektro, Rock

Květnové Euroconnections se ponoří do zádumčivých nálad a hypnotických beatů – Palác Akropolis totiž navštíví budapešťský triphopový kouzelník Yonderboi, patrně nejznámější maďarský hudební export posledních deseti let. Společnost mu bude dělat česká skupina Narcotic Fields, která ve své hudbě míchá zasněnou elektroniku s indie-rockem.

Vystupující umělci

Rozbalit

László Fogarasi si svoji přezdívku Yonderboi vypůjčil z kultovního kyberpunkového románu Neuromancer Williama Gibsona, jeho nahrávky ale místo do dystopické budoucnosti virtuální reality utíkají spíše do melancholických krajin trip hopu, které jako kdyby existovaly mimo čas. Retro praskání vinylové desky se v nich mísí s hiphopovými beaty a výraznými melodickými nápady.

Talentovaný Lászlo debutoval už ve svých šestnácti letech na kompilaci Future Sound of Budapest Vol. 2. Po úspěchu následného EPčka Cinnamon Kisses se přestěhoval ze svého rodného města do Budapešti a během následujících let se…

Yonderboi Mono De Oro  0 5 4:52
Yonderboi Milonga Del Mar  0 5 8:45
Yonderboi Közel a szerelemhez  0 5 4:53
Yonderboi She complains  0 5 3:40
Yonderboi Egyenes Labirintus  0 5 24:26
Rozbalit

Narcotic Fields je původně studiový projekt Terezy Kopecké a Tomáše Bayera. Společně začínají pravidelnou koncertní činnost v polovině roku 2007 a první úspěch na sebe nenechá dlouho čekat, když kapela vítězí v roce 2008 v prestižní hudební soutěži Boom Cup.

Narcotic Fields Never Let Me Down  0 5 4:11
Narcotic Fields Colorize  0 5 6:08

Akce na mapě

o I V m n

Doprava

Řekněte nám název zastávky nebo ulice odkud chcete vyrazit a my vám ukážeme nejlepší dopravní spojení.

© 2015 GoOut s.r.o.